Servis365’ten mağaza dezenfeksiyon hizmeti

Mağaza dezenfeksiyon hizmetimizle ilgili tüm detayları, perakende.org sayfasında yayımlanan haberimizden okuyabilirsiniz.

Perakende markalarına bakım-onarım ve teknik donanım hizmeti veren Servis365 AVM’lerin açılma kararıyla birlikte yeni bir alanda hizmet sunmaya başladı: Mağazalar ve ofisler için açılış öncesi dezenfeksiyon hizmeti…   

Yaklaşık 2 aydır kapalı olan mağazaların açılması pek çok sorunu da beraberinde getiriyor. Uzun zaman süren kapalılık sebebiyle doğabilecek teknik aksaklıkların giderilmesi gerekiyor.

Ayrıca bu kapalı kalma süresi boyunca olası virüs ve bakteri oluşumları konusunda önlem alınması bir zorunluluk.

Dünya genelinde süren Koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle faaliyetlerine geçici süre ile ara veren AVM’lerin açılışı için tarih 11 Mayıs 2020 olarak belirlendi. Artık pandemi sürecinin başında peş peşe gelen yorumlar ve kararlarla kapanan iş yerlerinde geri dönüş için sayılı günler kaldı. Peki bu süreçte mağazaların yeniden açılma işlemleri ve kontrolleri nasıl yapılmalı? Servis365, tesis yönetimi ve bakım-onarım alanındaki tecrübesinden hareketle, tüm perakende sektörü ve ofisler için açılış öncesinde gerekli olan tüm teknik kontrol ve dezenfeksiyon uygulama hizmetini sunuyor. Teknik Kontrol, Bakım ve Devreye Alma İşlemleri tüm perakende sektörü ve ofisler için maliyet avantajı yaratırken aynı zamanda mağazaların açıldığı günden itibaren sorunsuz olarak müşteri kabul edebilmesini sağlayacak.

Bir mağazanın ilk defa açılması ve hayata geçmesi gibi, uzun süredir kapalı kalan iş yerlerinin de belli başlı teknik kontrollerden geçtikten sonra devreye alınarak yeniden açılması gerekiyor. Örneğin, iş yerleri kapalıyken ana sağlayıcının şebekesinde yapılmış olası bir değişiklik voltaj problemlerine ve bu da şalteri kaldırdığınız anda elektronik cihazlarınızın arızalanmasına neden olabilir.

Uzun süredir çalışmamış havalandırma ve iklimlendirme cihazlarında kapalı kalmaya bağlı bazı problemler oluşabilir. Havasız ve nemli ortamda uzun süre beklemiş klima filtreleri bakteri oluşumu için elverişli ortam sağlar. Dezenfeksiyon ve COVID-19 Kapsamındaki Düzenlemeler Koronavirüs (COVID-19) hastalığına sebep olan SARS-CoV-2 virüsünün sabun dahil pek çok temizlik maddesi ile etkisini yitirdiği bilinmektedir. Bu nedenle kullanılacak kimyasallar yönünden değerlendirildiğinde, piyasada kullanılan onaylı dezenfeksiyon kimyasallarının tamamı etkili olacaktır.

Bununla birlikte kullanılan en son teknolojiler sayesinde 1 mm’nin milyonda biri ölçeğine indirgenmiş iyonların soğuk sisleme yöntemi ile uygulamasını içeren dezenfeksiyon işlemleri artık bir adım öne çıkıyor. Kullanılan dezenfeksiyon teknolojileri sayesinde uygulamanın nüfuz etme oranı, yüzeylere tutunması ve etkin koruma süresi artıyor.

10 yılı aşkın süredir perakende sektöründe “Zincir Tesis Yönetimi” alanında hizmet veren Servis365’in üstün hizmet kalitesi anlayışını dezenfeksiyon hizmetini de iş ağına katarak Türkiye’de hem perakende mağazalarına hem de ofislere hizmet sunmaya devam ediyor. www.servis365.com.tr

Servis365 Perakende sektöründeki 10 yılı aşkın proje ve uygulama deneyimleri sonucunda; müşterilerinin her türlü teknik ihtiyacını karşılamak için 2012 yılında kuruldu. Türkiye’de gerçek anlamda “Retail Facility Management” kültürüne hayat vermek için çalışıyor. Tekil işletmelerden büyük perakende zincirlerine, ofislerden orta ölçekli tesislere kadar geniş müşteri kitlesiyle; kurulduğu günden itibaren müşterilerimizin tüm teknik ihtiyaçlarına tek bir noktadan hızlı ve kapsamlı çözümler üretiyor. Teknik ve dijital altyapısını sürekli genişleyen müşteri ağıyla büyüterek, tüm Türkiye’de kendi teknik kadrosuyla, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veriyor. Online takip ve raporlama sistemi, sürekli kurum içi eğitimleri, artan kalite standartları ve Türkiye’de dünya standartlarında sunduğu teknik bakım hizmetleriyle

“Zincir Tesis Yönetimi” sektöründe Türkiye’nin lider firması.     

  • Mimarlık, mühendislik teknik hizmet desteği      
  • Mühendislerden oluşan müşteri yöneticileri     
  • 7/24 online & telefonla erişim   
  • Hızlı ve ekonomik çözümler      
  • Geniş servis ağı
  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet  
  • Sağlık, emniyet ve çevre duyarlılığı    
  • Sürekli ve sürdürülebilir meslek içi eğitim