HİZMETLERİMİZ

TEKNİK BAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Servis 365 olarak elektrik sistemleri, aydınlatma sistemleri, mekanik sistemler, HVAC sistemleri, müzik sistemleri, alarm sistemleri, yangın söndürme sistemleri, genel anons sistemleri gibi her türlü sistem için bakım ve servis hizmetini de sağlıyoruz. Ayrıca mühendislik kadromuz ile yer kiralama esnasında danışmanlık, müteahhitten iş teslim alma esnasında kontrolörlük ve eksik listesi hazırlama, AVM veya mal sahibi ile doğabilecek teknik altyapı ile ilgili anlaşmazlıklarda her türlü teknik destek hizmetini sağlıyoruz. Bu sayede bünyesinde elektrik veya makine mühendisi barındırmayan firmaların; tüm bu teknik konularda haklarını koruyabilmesini sağlıyoruz.

ONARIM TADİLAT VE BAKIM HİZMETLERİ

İşletmelerinizde ihtiyaç duyduğunuz mimari revizyonları ve sezonluk değişimleri takip eden ufak tadilatları hızlı ve zamanında çözümlüyoruz. Tamirat, boya, genel tadilat, satın alma hizmeti, montaj, söküm ve mobilya işleri vb. şekilde işleri zamanında ve istenen kalitede sunuyoruz. Tesisinizin açılış öncesi müteahhitten teslim alınması sırasında mühendis ve tekniker kadromuz ile özellikle mekanik, elektrik altyapıların montaj ve işçilik kalite kontrollerini yapıyoruz. Ayrıca yapılan kontroller sırasında bulunan eksiklikler ile ilgili hazırlanan “Eksik Listesini” takip edip gerekli durumlarda müteahhitlere teknik danışmanlık yaparak tamamladıklarından emin oluyoruz. Bu sayede siz tesisinizin olması gerektiği gibi tamamlandığını görüyorsunuz.

3. PARTİ HİZMETLERİN YÖNETİMİ

Tesisinizde bulunan ve tarafınızca teknik bakım anlaşmaları yapılmış her türlü ekipmanınızın bakım ve servis hizmetini takip edip size raporluyoruz. Bunlar CCTV güvenlik kameraları, telefon santrali, asansör firmalarının takibi ve kontrolü, yangın söndürme sistemleri ve tüpler, mutfak ekipmanları, temizlik hizmetleri yönetimi, bilgi işlem, fotokopi, yazıcı vb. ofis makinaları, yetkili servis bakımları, gölge müşteri veya bir restoranda kahve makinalarına kadar geniş bir servis ağını kapsayabilir.

IT BAKIM VE YÖNETİM HİZMETLERİ

IT alanında ihtiyacınız olan tüm kurulum, revizyon,  bakım, raporlama, donanım, yazılım ve danışmanlık hizmetlerinde hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Ofislerinizde ve mağazalarınızda, hardware ve software alanında uzman kadromuzla, sürdürülebilir bir yapı ve hizmet anlayışı ile kalıcı çözüm ortağınız olmayı vadediyoruz.

Bununla birlikte, tüm operasyonlarımızı müşterilerimizin de ulaşabileceği web tabanlı online yazılımımız Servis365online üzerinden takip diyoruz. Tesiste yapılan her türlü işi tablet bilgisayarlar üzerinden raporlayıp, analizlerine de tek bir ekrandan ulaşabilme imkânı sunuyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyet ölçümleriyle de sizlerin isteklerine cevap veriyor ve daima kendimizi taleplerinize göre güncelliyoruz. Tüm dijital verilerin 5 yıl süresince veri tabanımızda arşivlenmesini sağlayıp, size her an ve her yerden ulaşabilme imkânı veriyoruz. Bu sayede maliyet, lokasyon, cihaz veya iş bazlı olarak her türlü rapora kolayca ulaşılabilir ve tek bir noktadan takip edebilirsiniz.

Zincir mağaza periyodik bakımı neleri kapsıyor?