BİZ KİMİZ?

Servis365 olarak; perakende zincir mağazaların ve ofislerin yaşamlarına kesintisiz olarak devam etmesi için teknik bakım, onarım, tadilat hizmetleri, 3. parti firmaların yönetimi alanında hizmet veriyor ve adeta sizin ekibiniz gibi çalışıyoruz.

Perakende sektöründeki 10 yılı aşkın proje ve uygulama deneyimlerimiz sonucunda: müşterilerimizin her türlü teknik ihtiyacını tek bir noktadan karşılamak için 2012 yılında Servis365’i kurarak Türkiye’de gerçek manada “Çok Noktalı Tesis Yönetimi” kültürüne hayat vermek için çalışmaya başladık.

Tekil işletmelerden büyük perakende zincirlerine, ofislerden orta ölçekli tesislere kadar geniş müşteri kitlemizle: kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizin tüm teknik ihtiyaçlarına tek bir noktadan hızlı ve kapsamlı çözümler üretiyoruz.

Teknik ve dijital altyapımızı, sürekli genişleyen müşteri ağımızla büyüterek, hizmet kalitemizi daima artırıyor ve tüm Türkiye’de kendi teknik kadromuz ve onaylı çözüm ortaklarımızla, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veriyoruz.

Online takip ve raporlama sistemimiz, sürekli kurum içi eğitimlerimiz, artan kalite standartlarımız ve Türkiye’de dünya standartlarında sunduğumuz teknik bakım hizmetlerimizle: “Çok Noktalı Tesis Yönetimi” sektörünün öncü firması olarak emin adımlarla ilerliyoruz. ma azaların ve ofislerin yaşamlarına kesintisiz olarak devam etmesi için teknik bakım, onarım, tadilat hizmetleri, 3. parti firmaların yönetimi alanında hizmet veriyor ve adeta sizin ekibiniz gibi çalışıyoruz.